skip to Main Content

Dünya çapında milyonlar satan Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk kitabının yazarı Sun-Mi Hwang’ın kaleminden..

Hayal Kurmaya Cesaret Eden Köpek

Hayal Kurmaya Cesaret Eden Köpek

Okuyacağınız bu kitap, Pasaklı adında bir köpeğin hikâyesidir. Kendine özgü görünüşü nedeniyle doğduğu yerde, evinde bile dışlanan Pasaklı vaktinin çoğunu sahibinin evinin güneşli bahçesinde geçirir. Pasaklı’nın da tıpkı bizim gibi hayalleri ve özlemleri vardır. Ancak her kış kara bulutlar çöktüğünde Pasaklı, üstesinden gelmesi gereken zorluklarla karşılaşır. Pasaklı, kara bulutların arasından sahibinin bahçesininötesinde yatan arkadaşlık, annelik ve mutluluk ihtimallerinin peşine düşer. Eğer onlara tutunabilir ve çaresizce arzuladıklarını inşa edebilirse hak ettiği, hayalini kurduğu hayata kavuşabilecektir.

HayalKurmaya Cesaret Eden Köpek, köpek ve insan arasındaki ilişkiye ayna tutan gerçekçi bir öykü olmasının yanı sıra cesurca yaşanmış bir hayatın kutlamasıdır.

Hayal Kurmaya Cesaret Eden Köpek

Kitaptan Alıntılar

“Gençler büyür, yaşlılar ise gitgide bitkin düşer. Ancak soğuk kışı atlatabilenler onun neyi gizlediğini fark eder. Kış mevsimi, sırlarla doludur.”
‘Hayat işte böyledir. Bazılarına veda edersin, bazılarını kaybedersin ama hayat yine de devam eder. Seni anlıyorum ama hayatım boyunca hiçbir köpeğin bütün yavrularıyla birlikte yaşadığını görmedim.”

Satış Noktaları

Back To Top