skip to Main Content

Kalpleri ısıtan bir eve dönüş hikâyesi…

Robit – Minik Bir Robot Dev Bir Macera

Robit – Minik Bir Robot Dev Bir Macera

Bir zamanlar küçük bir kıza ait olan bir oyuncak robot… Robit, bir gün hurdalıkta uyanır. Oraya nasıl geldiği hakkında hiçbir fikri yoktur. Sahi, küçük kız nerede?

Robit’in hatırlayabildiği sadece iki buçuk anısı var. Bu anılar sayesinde sevildiğini ve sevginin insanlar için önemli bir şey olduğunu bilir… Robit, çok geçmeden duygularının onu diğer robotlardan farklı kıldığını anlar.

Tüm korkularına rağmen eve ve sahibine dönmek için cesaretini toplar. Bu sırada hayatta kalmayı gizlice öğrenmiş robotlar olan Noke ve Red ile tanışır. Yeni arkadaşlarıyla birlikte tehlikeli bir maceraya atılır. Dünya hakkında bildiğini sandığı her şey değişmiştir ve işler hatırladığı kadar basit değildir.

Kalpleri ısıtan bir eve dönüş hikâyesi…

Robit – Minik Bir Robot Dev Bir Macera

Kitaptan Alıntılar

"Sanki birinin karnımdaki tüm kabloları büktüğünü hissettim. Korkmak herhalde böyle bir histi. Neden böyle şeyler hissediyordum ki? Ben bir robottum. Robotların hissetmemesi gerekir."
“Sev...” demişti son hatıramda. Nasıl ve neden olduğunu bilmiyordum ama bu kelimenin insanlar için çok güçlü bir anlamı olduğundan emindim.
Serinkanlı ve sakin olmalı, bir robot gibi davranmalıydım ama korku denilen şeyi dışarı yansıtmamanın yolunu bilmiyordum.

Satış Noktaları

Back To Top